با ما بیشتر آشنا شوید

 

🎋پویش اقتصاد مردمی :🔰
(مشوق تولید سالم و ارگانیک)

🌀 هدف ما در پویش اقتصاد مردمی تهیه موادغذایی و سایر اقلام ضروری با کیفیت مطلوب از مبدا و با پایین ترین قیمت است تا از این طریق به بنیان های اقتصادی خانواده ها کمکی کرده و از سوی دیگر سهم خود را در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی ایفا نماییم. شیوه کار ما خریدهای کلی و توزیع مویرگی و بدون واسطه است.

درباره فروشندگان ما بیشتر بدانید

شرکت اکسیرحیات از سال 1393 بصورت رسمی فعالیت خود را در زمینه عرضه و تولید محصولات سالم، طبیعی و ارگانیک آغاز کرده است. بزرگترین هدف ما ایجاد تحول در زمینه تغذیه و فرهنگ سازیِ تغذیه سالم در سطح جامعه است. شرکت ما زیر نظر انجمن ارگانیک ایران مشغول به خدمت رسانی است و به عنوان اولین تولید کننده عطر ارگانیک در سطح کشور مطرح است. ما اکنون مفتخریم محصولاتی با بالاترین کیفیت و سلامت را در سطح جامعه عرضه و از همراهان سلامت تشکر و قدردانی می کنیم.

اکسیرحیات عرضه کننده طیف وسیعی از محصولات سالم و طبیعی است؛ ازجمله: مواد غذایی ارگانیک – محصولات کندو (عسل، ژل رویال، بره موم، گرده گل) – روغن‌های خوراکی – روغن‌های گیاهی – عرقیات سنتی دمنوش‌های طبیعی – فست فود گیاهی – شوینده‌های سالم – غلات ارگانیک – محصولات آرایشی بهداشتی سالم – شربت‌های سالم محصولات نیشکر – سوغات سالم – عطرهای طبیعی – انواع سویق و آرد لباس الیاف طبیعی – سرکه سنتی – شیرینی سالم – ملزومات بهداشتی مرباهای متنوع و سالم – محصولات وگان و… .

✅ ما در راستای بهبود کیفیت زندگی مردم مصمم و متعهد شده ایم تا محصولات غذایی مصرفی شما عزیزان را با بهترین کیفیت و۱۰۰٪ ارگانیک و با نازل ترین سود به دست شما عزیزان برسانیم.

در راستای بهبود کیفیت زندگی مردم تیم تسنیم مصمم و متعهد شده اند تا محصولات غذایی مصرفی شما عزیزان را با بهترین کیفیت و۱۰۰٪ ارگانیک و با نازل ترین سود به دست شما عزیزان برساند

منوی اصلی